Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O nas

Witamy serdecznie i dziękujemy jednocześnie za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony.
Działalność Nasza jest rodzinną firmą działającą na rynku nie przerwalnie od roku 1987. Założycielem i jednocześnie Szefem firmy Elektromechanika Instalatorstwo Elektryczne jest Janusz Wylegała który w pierwszych latach pracy oferował usługi w zakresie instalatorstwa elektrycznego wykonywania linii napowietrznych i kablowych przezwajania silników elektr. naprawy sprzętu Agd.
Wraz z wzrostem popytu rozwijającego się rynku na usługi nie tylko elektryczne firma powiększyła swoje zaplecze o nową dziedzinę instalacji sanitarnych Wod-Kan i Co.

W roku 1997 powstał sklep artykułów elektrycznych, Agd gospodarstwa domowego prowadzony przez żonę Janusz Wylegały p. Bogumiłę współpracujący z Firmą Janusza Wylegały.

Kolejną liczącą się datą jest powstanie bliźniaczej firmy do Instalatorstwa elektrycznego Janusza Wylegały założonej przez syna Marcina Wylegałę M Marconi , która oprócz tradycyjnych usług instalatorskich świadczy także usługi w zakresie wykopów ziemnych minikoparką wykonywania przyłączy elektrycznych i wodnych a także prac na wysokości do 12,5m Podestem ruchomym służącym głównie do wykonywania instalacji piorunochronnych lini nn. Firma świadczy również usługi w zakresie diamentowego cięcia i wiercenia w żelbecie.

Firmy zatrudniają wykfalifikowanych instalatorów z wszystkimi wymaganymi uprawnieniami do wykonywania świadczonych usług. Współpracujemy z wieloma instytucjami państwowymi jak i firmami i inwestorami prywatnymi. Realizujemy kompleksowe wykonawstwo elektryczne budynków i budowli przemysłowych biurowych instalacje hydrauliczne Wod-Kan i Co domów i pensjonatów obiektów hotelarskich.

Solidnie terminowo i rzetelnie

Z wyrazami szaczunku Janusz i Marcin Wylegała

      Współpracujemy
Bank Spółdzielczy Zakład Ogólno-Budowlany Paweł Jakubowski Dom Pomocy Społecznej w Łężeczkach Hurtownia Ogrodnicza Bogdan Królik

Hurtownia Elektrotechniczna Elmar Salon, łazienek, armatury i instalacji Co Unisan Wronki Hurtownia Elektrotechniczna Lehmann Lasy Państwowe Nadleśnicowo Wronki