Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Program Koniczynka

koniczynkia logo

Zapraszamy do udziału w Programie Koniczynka. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych nagród. Robiąc swoje codzienne zakupy za każde 30 złotych otrzymacie Państwo 1 naklejkę. Po zebraniu określonej ilości naklejek wklejonych do specjalnego kuponu otrzymanego w Państwa Sklepie, wybieracie DOWOLNĄ NAGRODĘ GWARANTOWANĄ spośród prawie 100 propozycji, które znajdziecie w ulotce.

Nasze sklepy

logo gama

Obecnie prowadzimy 5 sklepów, których lokalizacja pozwala nam objąć swym zasięgiem całe terytorium miasta. Lista sklepów:

  • Osiedle Zamość, ul. Jaworowa (Sklep spożywczo - przemysłowy)
  • Osiedle Na Górce, ul. Orzechowa (Sklep spożywczo - przemysłowy)
  • Osiedle Słowackiego, ul. Mickiewicza (Sklep spożywczo - przemysłowy)
  • Osiedle Staszica, ul. Niepodległości (Sklep spożywczo - przemysłowy)
  • Centrum, Rynek 7 (Sklep spożywczo - przemysłowy)

Więcej informacji

Piekarnia i ciastkarnia

logo piekarnia ciastkarnia

Wroniecka Spółdzielnia "Społem" PSS od wielu lat zajmuje się produkcją pieczywa. Naszą domeną jest wprowadzanie nowości piekarskich szczególnie pieczywa z ziarnami jak słonecznikowy, 7 ziaren, kołodziej, ale tradycja ponad wszystko wiec odczuliśmy potrzebę powrotu do tradycji w piekarstwie wprowadzono do produkcji i sprzedaży "chleb domowy" który smakuje jak za dawnych lat. Numery kontaktowe: +48 67 2 540 318, +48 600 441 712, +48 510 305 125(koordynator produkcji).

Więcej informacji

Aktualne promocje

Społem PSS Wronki

Logo Społem PSS Wronki"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców we Wronkach jest jedną z niewielu w regionie, które nie tylko potrafiły przetrwać okres transformacji ustrojowej, ale funkcjonują po dziś dzień w dobrej kondycji ekonomicznej. Prowadzimy działalność w dwóch obszarach: produkcja artykułów spożywczych i handel. Handel w wydaniu "Społem" P.S.S. to największa we Wronkach sieć sklepów spożywczo- przemysłowych.

Obecnie prowadzimy 5 sklepów, których lokalizacja pozwala nam objąć swym zasięgiem całe terytorium miasta. Więcej informacji o naszych sklepach uzyskacie Państwo na stronie im poświęconej.

Naszą produkcję prowadzimy w piekarni i ciastkarni. Wypieki "Społem" P.S.S. od wielu lat cieszą się uznaniem mieszkańców Wronek, nic więc dziwnego, że znajdują nabywców również poza siecią naszych sklepów. Szczegółowe informacje na temat piekarni i ciastkarni zamieściliśmy na stronie piekarnia i cukiernia.