england germany

Łazienki

Jesteśmy jedynym w naszym regionie autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów płytek TUBĄDZIN oraz PARADYŻ, a także rekomendowanym salonem KOŁA. Posiadamy bogatą wystawę płytek producentów polskich, niemieckich, włoskich czy hiszpańskich.

Naszą ofertę w zakresie płytek uzupełniają zaprawy klejowe, uszczelnienia, fugi i silikony firmy SOPRO.

Bez fałszywej skromności zapewniamy, że tak zaaranżowanego i ciekawego stylistycznie wzornictwa płytek, jak na naszej ekspozycji nie znajdziecie Państwo w pobliżu. Sprawdźcie, obejrzyjcie, zapytajcie naszych doradców- naprawdę warto!

Wanny, brodziki, kabiny, ścianki natryskowe, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, baterie, podtynkowe systemy instalacyjne, dodatki łazienkowe, zlewozmywaki, wyposażenie sanitariatów publicznych- wszystko to znajdziecie Państwo w naszym salonie. Dodatkowo naszą ofertę uzupełnia osprzęt łazienkowy dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy Państwa do naszego salonu- oglądając bogatą ekspozycję przekonacie się, że nasze propozycje cechuje oryginalne wzornictwo i pomysłowe aranżacje. Nasz personel doradzi Państwu i zaoferuje usługę montażu. Zapewniamy, że tak szerokiego asortymentu w zakresie techniki sanitarnej nie znajdziecie Państwo nigdzie w naszym regionie.

ZAPROJEKTUJEMY TWOJĄ ŁAZIENKĘ!!!