england germany

O firmie

Od blisko 20 lat oferujemy Państwu szeroki i zróżnicowany wachlarz produktów z zakresu techniki grzewczej, wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych i paneli podłogowych. Uzupełnieniem naszej bogatej oferty handlowej jest montaż instalacji grzewczych, projektowanie i wizualizacja oraz kompleksowa realizacja łazienek.

Zatrudniamy profesjonalny zespół instalatorów i płytkarzy.

W październiku 2007 powstał nowy salon prezentujący bardzo szeroką ofertę w zakresie kompleksowego wyposażenia łazienek. Ma on powierzchnię ponad 350m2 i zlokalizowany jest w siedzibie naszej firmy we Wronkach przy ulicy Nowowiejskiej 56.
Salon przeznaczony jest zarówno dla klientów indywidualnych, których wymagania są coraz bardziej wyrafinowane jak i dla firm wykonawczych z którymi współpracujemy już od lat.
W zakresie naszej oferty zapewniamy profesjonalne doradztwo, pełną i fachową informację, kontakt z projektantami i wykonawcami.

Dzięki naszej współpracy z czołowymi producentami krajowymi i zagranicznymi posiadają Państwo dostęp do wszelkich nowości.
Doświadczenie oraz wiedza techniczna, którą dysponują nasi pracownicy jest stale uaktualniana i doskonale dostosowana do Państwa potrzeb.

Oferujemy naszym klientom dogodne warunki zakupu za gotówkę jak i w systemie ratalnym a także możliwość dowozu zakupionego towaru pod wskazany adres.

Wybór naszej firmy to gwarancja sprawnej i bezpiecznej instalacji oraz funkcjonalnej i wygodnej łazienki na długie lata.

Na sukces firmy składa się wiele czynników ale dla nas najważniejszym jest zadowolony klient.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.